کوهنوردی

وبلاگ مدیریت شاخه کوهنوردی از گروه ورزشی گروههای تخصصی پرشین بلاگ  به همت خانم آنا فراهانی و وبلاگ نویسان دیگر در این زمینه شروع به کار کرده است این وبلاگ  ارتباط بسیار خوبی با وبلاگ نویسان در ارتباط با رشته کوهنوردی برقرار کرده است و با توجه به اینکه وبلاگنویس ها  ی کوهنورد و علاقه مند  چه در سطح حرفه ای و چه غیر حرفه ای به صورت خود جوش برنامه های کوهنوردی برگزازنموده اند ، وبلاگ مدیریت این شاخه با سرعت بیشتری در حال تحقق به  اهداف مورد نظر گروههای تخصصی پرشین بلاگ  از جمله اطلاع رسانی سریع وکاربردی به کاربران  و همچنین ارتباط  سریع و آسان بین جامعه مجازی و دنیای واقعی است .

با آرزوی موفقیت برای  کوهنوردان وبلاگ نویس و علاقه مندان به این رشته

/ 12 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهديه

اميد وارم بعد از ماه مبارک قرار های وبلاگی کوهنوردی داشته باشيم

آنا

آقای عزيزی از لطفتون سپاسگذارم. همچنان درگير هستم اما به زودی با خبرهای خوب ميام

فرشید فاریابی

برای خانم فراهانی و گروه مدیران پرشین بلاگ آرزوی سرافرازی دارم.

برج سينا !

به خانم فراهانی تبريک می گم و اميدوارم در تمامی مراحل موفق باشند اما سوالی که اينجا مطرحه اينه که وبلاگآناپورنا بر چه حسابی انتخاب شدند؟

حاج علي

سلام دوست عزیز اگر چه بسیار دیر شده است اما وظیفه دارم عید سعید فطر را خدمت شما تبریک عرض نمایم . انشا الله که توشه خوبی را برای سایر ماههای خدا در طی این ماه پر برکت اندوخته نموده باشید . ضمنا منهم با مطلبی تحت عنوان " خانه دوست کجاست" به روز شده و منتظر حضور گرم شما خواهم بود .

بهنام عزیزی

حاج علی .. فرشید فاریابی ... سپاس

بهنام عزیزی

برج سينا ! ... ممنون از توجه شما ملاک های ما برای انتخاب وبلاگ مدیریت بر اساس توانایی وبلاگ نویس در برآورده کردن اهداف مورد نظر بوده است ... از جمله علاقه و میزان پشتکار در به روز آوری صفحات و همچنین بازتاب سریع و ساده وقایع و ... البته لازم به ذکر است که وبلاگهای شایسته دیگری هم قطعا وجود دارند . اما در اینجا هدف ایجاد مکانی برای فعالیت اینترنتی است که پویا باشد و در دسترس . که با کمک سایر وبلاگ نویسان این اتفاق رخ داده است .

شهره

سلام کاش يک گروه حسابداری هم راه اندازی کنيد . ممنون سبز باشيد