جايگاه وبلاگ نويسی

امروز در وبلاگهای به روز شده   نکته مشترکی در اکثر نوشته ها به چشم می آمد  که بسیار خوشحال کننده بود و آن سمت و سوپیدا کردن نوشته ها و هدفمند نوشتن نویسندگانشان بود . با دنبال کردن نظرات خوانندگان هم کم و بیش همین مورد به چشم میرسید . این موضوع خبر از تکاملی آرام در روند تثبیت جایگاه وبلاگ نویسی در جامعه میدهد .

 خوشبختانه با وجود اینکه  آن طور که باید و شاید از وبلاگ نویسی حمایت نشد و حتی مشکلاتی سر راه رشد و تعالی آن ایجاد شد  اما این بعد جدید ( با طول عمر 5 سال ) آرام آرام در حال یافتن جایگاه اصلی خود است که این خبر برای تمامی کسانی که اهمیت تبادل اطلاعات به این شکل را درک کرده اند خبر خوشحال کننده ای خواهد بود. اطلاعاتی که در دل نویسندگان گمنام پنهان است و چه بسا گرانبها تر از آنچه باشد که در کوچه و برزن فریادش میزنند !

برای ما هم خبر خوبی است ، گروه های تخصصی پرشین بلاگ با جدیت در راستای سرعت بخشیدن به کاربردی تر شدن و در دسترس بودن آثار وبلاگ نویسان و سایر وب نوشته های فارسی  تلاش خود را آغاز نموده اند و به یاری خداوند وهمت همراهان این طرح ، این تلاش در آینده  دوچندان و بلکه بیشتر خواهد شد .

لذا در این راستا  کسانی که برای همکاری در هر کدام از گروه ها وشاخه های موضوعی دسته بندی شده ، تمایل و آمادگی دارند ،  می توانند در قسمت نظرات این وبلاگ  آمادگی خو را به همراه یک آدرس ایمیل  و آدرس وبلاگ یا وب سایت خود اعلام نمایند .

 

/ 8 نظر / 25 بازدید
مهران قلعه نوی

سلام تو رو خدا راجع به اتفاقات اخير پرشين بلاگ برايم توضيح دهيد

مهران قلعه نوی

سکوت اين روزها جايز نيست ! در اين روزها بايد بيشتر اطلاع رساني كنيد ... راستش رو بگيد كي پرشين بلاگ درست ميشه ؟؟؟؟؟/

پويا کوشنده - گروه شبکه پرشين بلاگ

سلام دوست عزيز امیدوارم که با یاری دوستان و و وبلاگ نویسان عزیز روز به روز پیشرفتمان نمایش بیشتری پیدا نماید و گروه های تخصصی که نمادی از دانش و علم روز جوانان ایران زمین است به عرصه ظهور در آید و همه در کنار یکدیگر پیشرفت داشته باشیم و روزی را ببینیم که کشورهای اروپایی و آمریکایی حسرت تکنولوژی ما را داشته باشند. زنده باد ایران و ایرانی.

بهنام عزيزی

مهران قلعه نوی ... دوست عزیز این مورد به بخش فنی پرشین بلاگ مربوط میشه .. شما میتونید در وبلاگ مدیران این موضوع رو مطرح کنید ... http://admin.persianblog.ir اما در مورد اتفاقات اخير مهمترين نکته اينه که پرشين بلاگ داره به کارش ادامه ميده و وبلاگ نويس ها هم همچنان پرشور مينويسند . و ترافيک هم يواش يواش به دست خواهد آمد .

بهنام عزيزی

پويا کوشنده ... زنده باد

حاج علي

فرا رسیدن ماه شعبان و اعیاد بزرگ این ماه پر برکت بر همه عاشقان ولایت مبارک باد بزرگان، پيوسته ماه شعبان را مقدمه ورود به «ضيافة ‏الله‏» در ماه رمضان دانسته ‏اند. از اين‏رو، كسب آمادگيهاى فكرى و روحى براى درك هر چه بيشتر فيض معنوى ‏از اين «مهمانى خدا»، لازم است. با دلنوشته ای در ماه شعبان به روز شدم . منتظر قدوم شما هستم