تولد پرشین بلاگ

23 خرداد هر سال روز تولد پرشین بلاگ است

تمام موفقیت های پرشین بلاگ تا کنون در چارچوب نظم و انظباط و زنجیره فعالیتهای گروهی اعم از متخصصان ، طراحان و بسیاری از هواداران بوده است امیدواریم انعکاس این تلاش در گروه های تخصصی باعث پیشرفت روز افزون آن گردد.

پرشین بلاگ با همکاری گروهی سه جوان به نام عطا ، بهرنگ و سهند راه اندازی شد و با همیاری و همدلی ده ها تن از متخصصان و هواداران تکامل یافت چرا که نبض پرشین بلاگ در فعالیت های گروهی می تپید.

حالا دیگر پرشین بلاگ تنها یک سایت نیست. بلکه مجموعه ای بیش از 25 پایگاه اینترنتی خدماتی، اطلاع رسانی و تجاری است که با عنوان "گروه سایت های پرشین بلاگ" شناخته می شود

اکنون پرشین بلاگ تنها نیست. نه تنها پرشین بلاگ تنها نیست، بلکه شهروندانِ ایرانیِ جامعهِ مجازی هم تنها نیستند.

با پاس داشت "تولد پرشین بلاگ" اعلام می داریم که جشن تولد پنج سالگی پرشین بلاگ، به زودی و پس از ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، همچون سال گذشته برگزار خواهد شد. 

 بی شک جناب دکتر بوترابی که سهم بسازیی در پیشرفت و تکامل این روند داشته اند، امیدواریم در جشن امسال ایشان حضور داشته باشند.

/ 14 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زانتين

وبلاگ پژوه دوست گرامی با سپاس از عنايتتان ما هم برای شما بهترين آرزوها را داريم

محمد رضا

سلام بر پرسشگر خبره راستی تو وبلاگ این پیشنهادتون آدرس هم بنويسيد بد نیست .. برای اونايی که ادرس ندارن ما که نميدونيم اينجايی که ميگين کجاس ... کبابسرای دانشجو

علی

راستش سالروز تولد پرشین بلاگ اگه از این دید بهش نگاه بشه که ی صاحب خونست با اوضاع امروز زمین و مسکن باید تولدش رو تسلیت بگیم اما اگ انطوری نگاه نشه مبارک باشه .

افسون

سلام منهم به نوبه خودم تبریک میگم و از محیط پرشین بلاگ بسیار راضیم و لذت میرم امکاناتش حرف نداره و دستان همه دست اندر ککاران رو از راه دور میبوسم و ارزوی توفیق برای انها را از خداوند متعال درم همواره سبز و پایدار باشین دوستدار شما افسون

علی(آدمکها)

کاش می شد لحظه ای پرواز کرد/حرفهای تازه ای اغاز کرد/کاش می شد خالی ازتشويش بود/برگ سبزی تحفه درويش بود/کاش تا دل می گرفت و ميشکست/عشق می امد کنارش می نشست/کاش بر هر دلی , دلی پيوند داشت/هر نگاهی يک سبد لبخندداشت/کاش لبخند ها پايان نداشت/سفره ها تشويش اب و نان نداشت/کاش ديواری ميان ما نبود/بلکه می شد انطرف ها را سرود.../

مامانی هستی

تولد مبارک ... واقعا که خيلی زحمت ميکشيد دستتون درد نکنه . و اما من بيسواد هنوز نميتونم برای خودم کد گذاری کنم يا حتی يه کارای ساده روی وبلاگ انجام بدم کسی هم نيست يادم بده . اما تا همينجا هم که لطف بعضی دوستان شامل حالم شده ممنونم. دلم ميخواست بتونم توی وبلاگ خيلی هنرنمائی کنم که افسوس حتی نميدانم کدهای آماده را هم کجا بار گذاری کنم .ياحق التماس دعا

مامانی هستی

راستی يادتون نره اين بنده حقير سراپا تقصير رو دعوت کنيد ها ؟ کيک ها رو تنهايی نخورين . اينهم ۵شاخه گل سرخ به نيت ۵ تن آل عبا برای ۵ سالگی پرشين بلاگ .

داوود

دوست عزيز سلام ممنون از حضورتون . تولد پرشين رو به همه دوستان عزيزم تبريک ميگم . اميدوارم تا قبل از برپائی جشن تولد ، مديريت محترم پرشين جناب آقای بوترابی رو بین خودمون ببینیم و شاهد بازگشت و سلامتی ایشون باشیم . مدتیه خیلی گرفتارم ولی سعی میکنم در جلسات یکشنبه ها شرکت کنم. موفق و سلامت باشید.

مهران قلعه نوی

سلام قرار بود مراسمي به همين مناسبت برگزار كنيد ... ما رو دعوت نمي كنيد؟؟

بيژن

درودبرگرامی همدل. مرگ خوانند زن خوش صدای ایران زمین "مهستی" را به تووتمامی دوستدارانش تسلیت می گم. بااین نمی توانم این پیام تسلیت را درتارنگارخود نگارم. این پیام تسلیت رااینگونه ازمن پذیراباشید. روحش شادوراهش جاوید. شادوپيروزباشی. بدرود.