نخستين همايش روز وبلاگ برگزار مي‌شود


گروه سايت‌هاي پرشين بلاگ با همكاري فرهنگسراي رسانه نخستين همايش روز وبلاگ را برگزار مي‌كند.

به گزارش گروه سايت‌هاي پرشين بلاگ، اين همايش كه در جهت همگرايي وبلاگ‌نويسان فارسي زبان با وبلاگ‌نويسان جهان برگزار مي‌شود، روز شنبه 10 شهريور ماه در فرهنگسراي رسانه كه به تازگي آغاز به كار كرده است، برگزار خواهد شد.

اين مراسم كه با سخنراني "حميد ضيايي‌پرور" محقق و پژوهشگردر حوزه ارتباطات و انسیه پولادزاده مدیر اجرایی پرشين بلاگ برگزار خواهد شد، ميزبان تمامي وبلاگ نويسان از سرويس‌هاي مختلف وبلاگ فارسي خواهد بود.
31 آگوست از سوي وبلاگ‌نويسان جهان به زبان‌هاي مختلف به نام روز وبلاگ نامگذاري شده كه پرشين بلاگ نيز به همين مناسبت مراسمي را با حضور وبلاگ‌نويسان فارسي برگزار مي‌كند.

اين مراسم روز شنبه 10 شهريور ماه جاري از ساعت 5 تا 7 بعدازظهر در فرهنگسراي رسانه به نشاني تهران، ميدان وليعصر، ابتداي بلوار كشاورز برگزار خواهد شد.

http://persianblog.ir/news/entry.asp?module=news&id=494

/ 2 نظر / 21 بازدید
فروشگاه تک زنگ

دوست خوب نادیده ام... سلام فروشگاه تک زنگ آغاز به کار کرد. این فروشگاه متعلق به خود شماست. همکاران ما در حال اضافه کردن محصولات جدید به فروشگاه هستند. اگر محصول خاصی مدنظر شماست به ما اطلاع دهید. فروش فوق العاده ما را از دست ندهید. در ضمن برای تبادل لینک رایگان(به مدت محدود) نیز کافی است تا کدهای موجود در صفحه لینکدونی فروشگاه را در قالب وبلاگ خود copy و paste کرده، سپس از قسمت تماس با ما به ما اطلاع دهید تا همکاران ما لینک شما را بیفزایند. *تا این لحظه بیش از هفتاد وبلاگ به ما پیوسته اند.* (راستی! همزمان با نیمه شعبان 7 شهریور یک سورپرایز فوق العاده برای وبلاگ هایی که تبادل لینک کنند، داریم...) آدرس فروشگاه: www. T A K Z A N G .ir خودتان آدرس را تایپ کنید یا اینکه تمام فاصله های موجود در آدرس را بردارید