جايگاه وبلاگ نويسی
ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٥/٢۳  

امروز در وبلاگهای به روز شده   نکته مشترکی در اکثر نوشته ها به چشم می آمد  که بسیار خوشحال کننده بود و آن سمت و سوپیدا کردن نوشته ها و هدفمند نوشتن نویسندگانشان بود . با دنبال کردن نظرات خوانندگان هم کم و بیش همین مورد به چشم میرسید . این موضوع خبر از تکاملی آرام در روند تثبیت جایگاه وبلاگ نویسی در جامعه میدهد .

 خوشبختانه با وجود اینکه  آن طور که باید و شاید از وبلاگ نویسی حمایت نشد و حتی مشکلاتی سر راه رشد و تعالی آن ایجاد شد  اما این بعد جدید ( با طول عمر 5 سال ) آرام آرام در حال یافتن جایگاه اصلی خود است که این خبر برای تمامی کسانی که اهمیت تبادل اطلاعات به این شکل را درک کرده اند خبر خوشحال کننده ای خواهد بود. اطلاعاتی که در دل نویسندگان گمنام پنهان است و چه بسا گرانبها تر از آنچه باشد که در کوچه و برزن فریادش میزنند !

برای ما هم خبر خوبی است ، گروه های تخصصی پرشین بلاگ با جدیت در راستای سرعت بخشیدن به کاربردی تر شدن و در دسترس بودن آثار وبلاگ نویسان و سایر وب نوشته های فارسی  تلاش خود را آغاز نموده اند و به یاری خداوند وهمت همراهان این طرح ، این تلاش در آینده  دوچندان و بلکه بیشتر خواهد شد .

لذا در این راستا  کسانی که برای همکاری در هر کدام از گروه ها وشاخه های موضوعی دسته بندی شده ، تمایل و آمادگی دارند ،  می توانند در قسمت نظرات این وبلاگ  آمادگی خو را به همراه یک آدرس ایمیل  و آدرس وبلاگ یا وب سایت خود اعلام نمایند .

 
کلمات کلیدی: