ثبت نام برای شرکت در تولد پرشين بلاگ
ساعت ٤:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٢۸  


http://www.persianblog.ir/birthday

در این شرایط ... اطلاع رسانی مناسب خیلی مهم است. خدا پدر و مادر یاهو میسنجر و آنهایی که برای دیگران ارسال میکند را بیامرزد.کلمات کلیدی:
 
۱۴ تير
ساعت ٩:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/۱٦  

با نام خدا

یک روز بیاد ماندنی و خوب با دوستان وبلاگ نویس در دفتر دکتر بوترابی جمع شدیم تا میلاد  دردانه آل طه حضرت زهرا را جشن بگیریم .

پنج شنبه همه  خسته از یک هفته کار و تلاش ، دانشجو ها در پایان امتحانات و کنکوری ها بعداز یک دوره سخت ، فرصتی خوبی داشتندکه در کنار هم گپی خودمانی و صمیمی داشته باشند .

در ابتدای گردهمآیی دکتر بوترابی در خصوص مباحث کلی و حمایت از طرح ها و ایده های نو و بدیع کاربران به نکاتی اشاره داشتند .  دوستان نیز پیشنهادات خود را مطرح کردند .

در ادامه جلسه در خصوص معرفی و اهمیت فعالیت داوطلبانه و تلاش های دوستان باشگله هوداران پرشین بلاگ در تهران و سایرشهرها و راهکارهای پیوند بیشنر این کانون مطالبی ارائه شد . همچنین گروه ایرانشناسی پزشین بلاگ که به تازگی راه اندازی شده نز حضور دوستان معرفی گردید و البته کارهایی که تاکنون گروههای تخصصی پرشین بلاگ در حوزه جامعه مجازی و نیز ارائه آثار بلاگرها به مطبوعات انجام داده اند .

پس از انجام پذیرایی خودمانی و ساده به پیشنهاد آقای بوترابی هر یک از حضار در مورد نوشتار های موجود درخصوص حضرت زهرا در وب صحبت کردند که گل این صحبت فاطمه فاطمه است یود . ناگفته نماند که برخی از دوستان به طرح دیدگاههای جدید و بحث پیرامون ابعاد گوناگون شخصیت حضرت زهرا پرداختند که بسیار آموزنده و تفکر برانگیز بود به خصوص انتقاداتی که به معرفت عمومی جامعه نسبت به زن داشتند . در پایان بحث یکی از بلاگر ها همان جا مطلبی را که به ذهنشان رسیده بود به دیگر دوستان عرضه کردند .(وبلاگ مامانی هستی )

کم کم مراسم رو به اتمام بود که آقای محمدصادق افراسیابی و خانم ناظری هدایایی را به رسم یادبود که آقای بوترابی اهدا کردند که البته دکتر بوترابی پس از پایان مراسم ضمن تشکر از این دوستان به سکه طلای اهدایی  یک سکه دیگر نیز ضمیمه کردند و قرار شد این دوسکه در روز جشن وبلاگ پارسی که بزودی برگزار می کردد به دو تن از فعالین باشگاه هوادارن اهدا گردد .

در انتها از سرکار خانم پینکی به مناسبت روز زن به عنوان فعالترین عضو باشگاه هواداران تقدیر کوچکی به عمل آمد .

با آقای بوترابی که صحبت شد ایشان معتقد بودند این نشست یکی از بهترین نشست های باشگاه هواداران محسوب می شود . امیدآنکه به یاری دوستان باز هم جلسات پر باری پیش رو داشته باشیم .

در پناه یگانه منان


کلمات کلیدی:
 
قرار وبلاگی در يک روز خوب و بيادماندنی
ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٩  

سلام به همه دوستان و علاقمندان ملاقاتهای وبلاگی

پرشین بلاگ،  پنج شنبه ۱۴ تیر روز تولد حضرت فاطمه زهرا(س) از ساعت ۳ بعداز ظهر میزبان شماست برای یک قرار وبلاگی دوستانه و خودمانی . فقط باید لطف کنید در صورت آمادگی به آدرس زیر ایمیل بزنید ممنون می شویم اگر شماره تماستان را هم بگذارید البته برای هماهنگی بیشتر با شما.

آدرس ایمیل : fans@persianblog.ir

ضمنا در قسمت نظرات هم می توانید ما را از سلایق خود باخبر کنید .


کلمات کلیدی:
 
ساختار جدید گروه های تخصصی
ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٥  

ساختار جدید گروه های تخصصی با توجه به راهکارهای نوین تحت وب خواهد بود :

1-نبود تیم ویراستاری

2- استفاده از دانش تخصصی و انگیزه و پتانسیل وبلاگ نویسان

3- تولید محتوا در فضای باز مدیریت گروهی

و مهم تر از همه حرکت به سوی باز متن است

شاید و به طور قطع اصلی ترین ویژگی گروه های تخصصی استفاده از دانش تخصصی و پتانسیل وبلاگ نویسان است

ساختار جدید تحت وب یک نظریه نیست بلکه بارها در طول زمان مورد آزمایش قرار گرفته است

ساختار جدید گروه ها تخصصی پرشین بلاگ در حال مطالعه و پذیرش تفکرات و ساز و کارهای نوین است این روند باعث خواهد شد تا ساختار جدید قبل از بارگذاری نهایی در محیط آزمایشگاهی به بار بنشیند و جنبه های مختلف آن توسط مدیران فنی مورد بررسی قرار گیرد

هر چند تا به بار نشستن ساختار جدید فاصله زیادی داریم آن هم به دلیلی پیچیدگی های فنی اما می توانید نظرات خود را برای ما بنویسید تا در هر چه بهتر شدن این ساختار ما را یاری کنید

 


کلمات کلیدی: