تولد پرشین بلاگ
ساعت ٩:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٢٤  

23 خرداد هر سال روز تولد پرشین بلاگ است

تمام موفقیت های پرشین بلاگ تا کنون در چارچوب نظم و انظباط و زنجیره فعالیتهای گروهی اعم از متخصصان ، طراحان و بسیاری از هواداران بوده است امیدواریم انعکاس این تلاش در گروه های تخصصی باعث پیشرفت روز افزون آن گردد.

پرشین بلاگ با همکاری گروهی سه جوان به نام عطا ، بهرنگ و سهند راه اندازی شد و با همیاری و همدلی ده ها تن از متخصصان و هواداران تکامل یافت چرا که نبض پرشین بلاگ در فعالیت های گروهی می تپید.

حالا دیگر پرشین بلاگ تنها یک سایت نیست. بلکه مجموعه ای بیش از 25 پایگاه اینترنتی خدماتی، اطلاع رسانی و تجاری است که با عنوان "گروه سایت های پرشین بلاگ" شناخته می شود

اکنون پرشین بلاگ تنها نیست. نه تنها پرشین بلاگ تنها نیست، بلکه شهروندانِ ایرانیِ جامعهِ مجازی هم تنها نیستند.

با پاس داشت "تولد پرشین بلاگ" اعلام می داریم که جشن تولد پنج سالگی پرشین بلاگ، به زودی و پس از ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، همچون سال گذشته برگزار خواهد شد. 

 بی شک جناب دکتر بوترابی که سهم بسازیی در پیشرفت و تکامل این روند داشته اند، امیدواریم در جشن امسال ایشان حضور داشته باشند.


کلمات کلیدی:
 
سالن ۱۵ غرفه ۱۱۸
ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/۳/٤  

با نام خدا

جمعه ای که گذشت در محل برگزاری جشنواره رسانه های دیجیتال بازهم با ساکنان خوب پرشین بلاگ و دیگر همسایگان بلاگر در سایر بلاگ سرویس ها در غرفه کوچک اما صمیمی پرشین بلاگ  به همت دوستان باشگاه هواداران و اعضای فنی و غیر فنی شرکت دور هم جمع شدیم . جای دوستان غایب و آقای دکنر بوترابی خالی بود اما در همایش های بعدی حتما با هم خواهیم بود . شما را  به تماشای  نماهای نزدیک و دور این گردهمایی دعوت میکنیم .


کلمات کلیدی: